SCREENSHOT Maxsport
DRAMA U ZAVRŠNICI

Napadač Varaždina imao je priliku uzdrmati Dinamo u samoj završnici susreta
Piše: SNObjavljeno: 27. travanj 2024. 22:51

Dinamo je u baroknom gradu ostvario novu prvenstvenu pobjedu i došao do važna tri boda u borbi za titulu s Rijekom. Minimalnim 1:0 slavljem pao je Varaždin, a jedini pogodak na utakmici u 46. je minuti zabio Gabriel Vidović.

Iako je Dinamo bio dominantna momčad na terenu, predavali se samo tako nisu ni domaćini. Mogli su Varaždinci u nekoliko navrata ‘zapapriti‘ Zagrepčanima, a najviše će zasigurno žaliti za prilikom Marka Dabre u 86. minuti susreta. Dok se većina navijača na tribinama pripremala za novo pobjedničko slavlje, 27-godišnji napadač imao je gotovo stopostotnu priliku šokirati ‘Plave‘ u završnici utakmice.

Povratnik u HNL redove dočekao je loptu u prostor, pritom se okliznuo i pogriješio Theophile-Catherine, projurio je Dabro i pored Nevistića i onda kad je imao loptu poslati u prazna vrata - pogodio je vanjski dio mreže.

Sve utakmice SuperSport HNL-a možete gledati samo na MAXSport kanalu.